Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bohoslužby - ohlášky

 

Pořad bohoslužeb ve farnosti Mladočov                                

Od: 4.5.        Do: 12.5.2019   

 

Sobota

4.5.

sv. Florián

17.30

 

18.30

Mladočov: (modlitby 1. soboty)

za Josefa a Marii Drábkovi, za Václava a Marii Štikovi, syna a jeho manželku

 

Neděle

5.5.

3. neděle velikonoční, sv. Gothard

8.30

Mladočov: za Jaroslava a Žofii Faltysovi, rod Boštíků a Faltysů

 

Pondělí

6.5.

sv. Jan Sarkander

18.30

Poříčí: za farníky

 

Úterý

7.5.

sv. Benedikt II.

18.30

Zrnětín: za Alenu Nohavcovu, manžela a rodiče

 

Středa

8.5.

Panna Maria, Prostřednice všech milostí

18.30

Desná: za Marii a Františka Dočkalovi, Vlastu a Stanislava Rackovi, za Jindřicha Voříška, za živé a zemř. t.r.

 

Čtvrtek

9.5.

sv. Hermus

18.30

Mladočov: za Františku Zavadilovu, manžela a ostatní členy rodiny

 

Pátek

10.5.

sv. Job

18.30

Mladočov: za Josefa Vejrycha, manželku a syna, za živé a zemř. t.r.

(farní rada)

Sobota

11.5.

sv. Ignác z Láconi

18.30

Budislav: za Jana Lněničku, syna Jana a rodiče

 

Neděle

12.5.

4. neděle velikonoční, sv. Pankrác, sv. Nereus, sv. Achilleus

8.30

 

 

 

 

 

11.00

Mladočov: za Jana Lněničku, syna a rodiče, za Stanislava Jiruše a manželku

Kam. Sedliště pouť: za obyvatelé Sedlišť a celou farnost

(Den modliteb za povolání k duchovnímu stavu, Den matek)

(sbírka na kněžský seminář)

http://www.farnostmladocov.cz/        

tel. P. Jiří Štorek 606 592 120

Změna bohoslužeb vyhrazena.

--------------------

Pořad bohoslužeb ve farnosti Mladočov                                

Od: 11.5.            Do: 19.5.2019

Sobota

11.5.

sv. Ignác z Láconi

18.30

Budislav: za Jana Lněničku, syna Jana a rodiče

 

Neděle

12.5.

4. neděle velikonoční, sv. Pankrác, sv. Nereus, sv. Achilleus

8.30

 

 

 

 

 

11.00

Mladočov: za Jana Lněničku, syna a rodiče, za Stanislava Jiruše a manželku

Kam. Sedliště poutní: za obyvatelé Sedlišť a celou farnost

(Den modliteb za povolání k duchovnímu stavu, Den matek)

(sbírka na kněžský seminář)

 

Pondělí

13.5.

Panna Maria Fatimská, sv. Ondřej Fournet

18.30

Poříčí: za nenarozené děti, jejich rodiče a ošetřující zdravotníky

 

Úterý

14.5.

Svátek sv. Matěje, apoštola

18.30

Zrnětín: za Annu a Jana Lorencovi, za duše v očistci, na které nikdo nepamatuje

 

Středa

15.5.

sv. Izidor, sv. Žofie

18.30

Desná: za Josefa a Marii Šplíchalovi, syna Jiřího a Jana Kováře

 

Čtvrtek

16.5.

Svátek sv. Jana Nepomuského, hlavní patron Čech

18.30

Mladočov: za Jana Nádvorníka, manželku, dceru, syny, Pavlu Tmejovu, za živé a zemř. t.r.

 

Pátek

17.5.

sv. Pascal Baylon

18.30

 

 

 

 

19.00

 

20.30

Mladočov: za Karlu Jandejskovu a manžela, za živé i zemř. jejich rodu

pochod do Budislavi

Budislav: za zachování přirozené rodiny

 

Sobota

18.5.

sv. Jan I.

18.30

Mladočov: za Pavlu Kladivovu, syna Vašíka, rodiče Motyčkovi a Kladivovi, za živé a zemř. t.r.

 

Neděle

19.5.

5. neděle velikonoční, sv. Petr Celestýn

8.30

 

 

 

 

11.00

Mladočov: za Václava Košňara a rodiče z obojí strany

Poříčí pouť: za obec Poříčí a farníky, za Marii a Jana Kopeckých a t. r., za duše v očistci

http://www.farnostmladocov.cz/        

tel. P. Jiří Štorek 606 592 120

Změna bohoslužeb vyhrazena.

---------------------

Pořad bohoslužeb ve farnosti Mladočov                                

Od: 18.5.             Do: 26.5.2019

 

Sobota

18.5.

sv. Jan I.

18.30

Mladočov: za Pavlu Kladivovu, syna Vašíka, rodiče Motyčkovi a Kladivovi, za živé a zemř. t.r.

 

Neděle

19.5.

5. neděle velikonoční, sv. Petr Celestýn

8.30

 

 

 

 

11.00

Mladočov: za Václava Košňara a rodiče z obojí strany

Poříčí pouť: za obec Poříčí a farníky, za Marii a Jana Kopeckých a t. r., za duše v očistci

 

Pondělí

20.5.

sv. Klement Maria Hofbauer, sv. Bernardin Sienský

18.30

Poříčí: za rodiče Stráníkovi, dvě dcery a syna, za Jiřího Boštíka, rodiče, za oba rody a duše v očistci

 

Úterý

21.5.

Panny Marie, Matky církve, sv. Ondřej Bobola, sv. Kryštof Magallanes

18.30

Zrnětín: za rodiče Kulhavých a syna Josefa, za rodiče Bartošovi a syna Václava, za duše v očistci

 

Středa

22.5.

sv. Rita z Cascie, sv. Julie

18.30

Desná: za Václava Tomšíčka, manželku a rodiče, za rody Tomšíčků a Stráníků

 

Čtvrtek

23.5.

sv. Jan Křtitel de Rossi

18.30

Mladočov: za Josefa Nádvorníka a rodiče z obojí strany, za duše v očistci

 

Pátek

24.5.

Svátek Panny Marie, Pomocnice křesťanů, sv. Vincenc Lerinský

18.30

Mladočov: za Růženu Jiráňovu, rodiče Šimkovi a duše v očistci

 

Sobota

25.5.

sv. Béda Ctihodný, sv. Řehoř VII., sv. Marie Magdalena de Pazzi

18.30

Budislav: za Bohumilu Šplíchalovu, rodiče, za živé i zemř. obou rodů

 

Neděle

26.5.

6. neděle velikonoční, sv. Filip Neri

8.30

Mladočov: za Ludmilu Mokrejšovu

(den modliteb za pronásledované křesťany)

http://www.farnostmladocov.cz/        

tel. P. Jiří Štorek 606 592 120

Změna bohoslužeb vyhrazena.

-----------------------