Jdi na obsah Jdi na menu
 


Korunka k P. Marii Zázračné medaile

13. 3. 2023

Korunka k Panně Marii Zázračné medaile

    (pro soukromou modlitbu)

 

Otče náš …

Zdráva Maria …

Věřím v Boha …

 

    (pět desátků)

na malých zrnkách: – Bez hříchu počatá, Panno Maria, oroduj za nás, kteří se k Tobě utíkáme.

 

na velkém zrnku:

Sláva Otci …

Věčný Otče …

 

    (závěr)   

    Panno Maria Zázračné medaile, ty ses zjevila sv. Kateřině Labouré jako prostřednice milostí. Vyslechni proto naši naléhavou prosbu. Do Tvých mateřských rukou vkládáme všechny své úmysly, duchovní i hmotné zájmy. Dovolujeme si svěřit tvé mateřské dobrotě i tuto zvláštní žádost (zde vyjádři svoji prosbu).

    Dobrá Matko, pokorně Tě prosíme, přednes ji svému Božskému Synu. Jestliže se neprotiví jeho vůli a slouží nám k posvěcení, vypros nám ji. Pozvedni tedy, Panno mocná, své prosící ruce nejprve k Pánu, potom je skloň k nám a sešli na nás paprsky svých milostí, aby se v jejich světle a teple naše duše očistila, aby nelpěla na pozemských věcech a kráčela za tebou až do dne, kdy se setkáme v nebeské slávě. Amen.