Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novéna k Neposkvrněnému Početí P. Marie

Novéna k Neposkvrněnému početí

Moje milované děti!
Nedokážete si představit, jak velmi vás všechny a každého zvlášť miluji. Jste moje děti, které den co den a každý okamžik vašeho života ukrývám pod svůj plášť! Ale jak mnoho z vás mne od sebe odstrkuje a odmítá moji pomoc. Chtěla bych vás všechny, moje děti, ukrýt v zahradě svého Neposkvrněného Srdce, a tím vás také předat svému Synu!

Ale jak málo z vás se modlí k mému Neposkvrněnému Srdci! Kdybyste věděli, o kolik milostí se tím ochuzujete a kolik milostí můžete získat skrze mé Neposkvrněné Srdce, neváhali byste všechny minuty svého života odevzdat se mému Srdci!

Jak velmi vás miluji a jak velmi po vás toužím! Prosím, odevzdejte se mému Srdci, odevzdejte se mně denně! Jedině tak vás budu moci více ochraňovat a vést!

Přeji si, abyste se k mému Srdci utíkali ve všech vašich slabostech i bolestech a všechno, ale opravdu úplně všechno, co vás tíží, abyste odložili k mým nohám! Já potom vše odevzdám svému Synu a vy zůstanete čistí, klidní, připraveni přijmout mého Syna Ježíše Krista!

Přeji si, abyste se modlili novénu k mému Neposkvrněnému Srdci, kterou vám dávám a skrze kterou všichni obdržíte velké milosti!

Prosím! Pojďte ke mně blíž a svěřte se mému Srdci! Nebojte se! Já vás nikdy neopustím! Všechny vás ukrývám pod svůj plášť a žehnám vám ve jménu Otce i Syna i Ducha Svátého!

 

NOVÉNA K NEPOSKVRNĚNÉMU SRDCI PANNY MARIE


Panno Maria, naše milovaná Matko! Tvé Neposkvrněné Srdce nás zahrnuje nesmírnou láskou, ochranou a milostí! Přicházíme k Tobě, jako děti při­cházejí ke své matce, a odevzdáváme Ti všechny naše bolesti, slabosti a vše, co nás oddaluje od Tvého Neposkvrněného Srdce a Tvého Syna Ježíše Krista. A prosíme, sestup mezi nás a obejmi nás láskou Neposkvrněného Srdce!

Neposkvrněné Srdce Mariino, věříme ve Tvoji pomoc!
Neposkvrněné Srdce Mariino, důvěřujeme ve Tvoji lásku!
Neposkvrněné Srdce Mariino, odevzdáváme Ti svoji lásku!
Neposkvrněné Srdce Mariino, přijď a zachraň nás!
Neposkvrněné Srdce Mariino, přived nás blíže ke svému Synu!
Neposkvrněné Srdce Mariino, naplň nás svojí láskou!
Neposkvrněné Srdce Mariino, nauč nás milovat!
Neposkvrněné Srdce Mariino, skryj nás pod svůj plášť!

Otče náš... Zdrávas Maria... Sláva Otci...